Катерина (girlinlife) wrote,
Катерина
girlinlife

І за політику.

Оригинал взят у singalen в І за політику.
В 21му сторіччі будь-яка справа виграє від доброго програмного забезпечення — чи копання канав, чи випікання печива.

Припустимо, що зміни в країні — на краще. Що буде запроваджено повну прозорість діяльності чиновників усіх гілок влади, їх витрат, проведених тендерів і всілякого іншого. Байдуже, ким воно організоване: націоналістами, лібералами, Держдепом США, Путіним, марсіанами, дідьком лисим. Зрозуміло, що це в будь-якому разі бійка капіталів, але якщо хтось із них реформує гнилу систему на краще — я з ним.

Тоді скоро прийде час не воювати, а будувати. Потрібна буде величезна і дорога робота, зокрема — висококваліфікованих IT-інженерів, програмістів.

Пропоную силами спільноти (на перший час) створити інформаційну систему, що вирішує задачі прозорості діяльності державного апарату. Звичайно, спочатку найголовніші 4%, за правилом Парето. Її дані повинні бути цілком відкриті; може, навіть код системи повинен бути open-source, заради аудиту спільнотою її безпечності, помилок та "дірок" для зловживань.

У нас є бізнес-аналітики, програмісти, тестери, адміністратори. І здається мені, не всі вони залишаться байдужими.

(трохи мрій) Хе-хе, Україна може стати першою у світі опенсорсною державою. "Країна 2.0", "Інсталюємо софт України на Венесуелу!" тощо.

Готовий присвятити певний час організації та виконанню цього проекту.

Ще й перевіримо, чи справді ті, хто прийде до влади, дбають про відповідальність перед народом, чи все заздалегідь розписане за сценаріями.
Subscribe

 • (no subject)

  Наверное, это новая стадия затяжной болезни - нежелание разговаривать с людьми. Вне зависимости от убеждений, вне зависимости от оценки ситуации. Но…

 • Ответ русскому другу.

  Оригинал взят у nazlo_vsemu в Ответ русскому другу. Андрей ЛандерИз рубрики "Мы отвечаем" Дима, ты же знаешь, что я к тебе…

 • Кратко состояние дел на 16:00

  Оригинал взят у ibigdan в Кратко состояние дел на 16:00 Из России многие спрашивают «почему Украина» ничего не делает?…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic
  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments